O nas

REPROJEKTOWNIA to kreatywna pracownia tapicerska gdzie tworzymy meble z pasją.

Skonstatuj się z nami, aby omówić się na spotkanie i otrzymać odpowiedź na wszystkie pytania.

REprojektownia

To kreatywna pracownia tapicerska, w której powstają oryginalne meble pod zamówienie.  Nasza działalność oparta jest o dwa działy: pracownię tapicerską, w której powstają m.in łóżka tapicerowane, sofy, panele, pufy oraz pracownię krawiecką, w której szyjemy zasłony, firany oraz rolety rzymskie.

 Dodatkowo zajmujemy się dystrubucją najrozmaitszych tkanin pochodzących od producentów z całej Europy. Posiadamy w naszej ofercie bardzo szeroki wybór tkanin tapicerskich, charakteryzujących się wysoką jakością oraz oryginalnym wzornictwem.

Z powodzeniem odpowiadamy zarówno na potrzeby klientów indywidualnych jak i większych odbiorców tj. centra handlowe, hotele i apartamenty oraz lokale usługowe.

 

DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

ORYGINALNE PROJEKTY

Realizujemy projekty według Waszych pomysłów!

WYBITNI PRACOWNICY

Stawiamy tylko na wykwalifikowaną kadrę pracowników!

UCZCIWE CENY

Oferujemy najlepszą jakość w przystępnych cenach!

TERMINOWOŚĆ

Dotrzymywanie terminów realizacji to dla nas podstawa!

Nasze zadanie

Naszym zadaniem jest wykonanie dla Ciebie pięknych i trwałych mebli tapicerowanych.

Z ogromnym zaangażowaniem realizujemy projekty- wyzwania. Kochamy tworzyć meble niepowtarzalne, idealnie dopasowane do Twojego wnętrza.

Otrzymasz u nas fachowe doradztwo projektanta wnętrz, który chętnie przyjedzie na spotkanie do Twojego domu tak by idealnie dopasować tkaniny i zaproponować najlepsze rozwiązanie.

Popularne pytania

To jest prostsze niż myślisz 🙂 Wysyłasz do nas mailem, mmsem lub na Facebooku zdjęcie mebla, który chcesz poddać renowacji. Krotko opisujesz jaki efekt Cie interesuje – przywrócenie stanu oryginalnego czy tez puszczenie wodzy fantazji….. W krótkim czasie wysyłamy Tobie orientacyjna wycenę, jeśli Tobie odpowiada, umawiamy się na dobranie odpowiednich tkanin i realizujemy projekt Twojego wymarzonego mebla!

To jest prostsze niż myślisz! Wysyłasz do nas mailem, mmsem lub na Facebooku zdjęcie inspiracje bądź odręczny szkic wymarzonego mebla. Oceniamy możliwości techniczne konstrukcji i proponujemy najlepsze rozwiązania. Jeśli przygotowana wstępna wycena Tobie odpowiada umawiamy się na spotkanie by omówić szczegóły wykończenia oraz dobrać odpowiednie tkaniny.

Telefon

+48 782 451 773

Adres

89-200 Szubin, ul. Sędziwoja Pałuki 23

E-mail:

info@reprojektownia.pl

NASZA LOKALIZACJA