O nas

REPROJEKTOWNIA to twórczy warsztat powstały z pasji do tradycji oraz DESIGNU

Skonstatuj się z nami, aby omówić się na spotkanie i otrzymać odpowiedź na wszystkie pytania.

REprojektownia

Nasza pracownia tapicerska w połączeniu z zakładem stolarskim to miejsce bardzo wyjątkowe. Zajmujemy się projektowaniem mebli, a następnie ich wykonawstwem od podstaw oraz kompleksową renowacją mebli, zarówno drewnianych, jak i tapicerowanych, a to tylko część naszej działalności! 
W ramach naszej oferty proponujemy:

Dział kreacji meblowych, oprócz realizacji gabarytowych mebli pod zamówienie tj. sofy czy fotele, to także: zagłówki łóżek w różnych formach i rozmiarach, tapicerowane ramy łóżek czy elementy dekoracyjne, takie jak zasłony czy poduszki. Zajmujemy się też frontami tapicerowanymi do szaf wnękowych oraz panelami tapicerowanymi w przeróżnych kształtach.

Dodatkowo zajmujemy się dystrybucją najrozmaitszych tkanin pochodzących od producentów z całej Europy. Posiadamy w naszej ofercie bardzo szeroki wybór tkanin tapicerskich, charakteryzujących się bardzo wysoką jakością oraz oryginalnym wzornictwem.

Tworzony przez nas zespół to przede wszystkim pasjonaci, którzy podchodzą z takim samym zaangażowaniem do każdego otrzymanego zlecenia. Nasza praca jest dla nas przede wszystkim pasją, dlatego każde zadanie traktujemy jako niezastąpioną możliwość rozwoju. 

DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

ORYGINALNE PROJEKTY

Realizujemy projekty według Waszych pomysłów!

WYBITNI PRACOWNICY

Stawiamy tylko na wykwalifikowaną kadrę pracowników!

UCZCIWE CENY

Oferujemy najlepszą jakość w przystępnych cenach!

TERMINOWOŚĆ

Dotrzymywanie terminów realizacji to dla nas podstawa!

Nasze zadanie

Naszym zadaniem jest wykonanie dla Ciebie pięknych i trwałych mebli tapicerowanych.

Z ogromnym zaangażowaniem realizujemy projekty- wyzwania. Kochamy tworzyć meble niepowtarzalne, idealnie dopasowane do Twojego wnętrza.

Otrzymasz u nas fachowe doradztwo projektanta wnętrz, następnie nasz specjalista ds. Sprzedaży dobierze właściwą tkaninę a wykwalifikowana krawcowa oraz tapicer idealnie uszyją zaprojektowany mebel.

Popularne pytania

To jest prostsze niż myślisz 🙂 Wysyłasz do nas mailem, mmsem lub na Facebooku zdjęcie mebla, który chcesz poddać renowacji. Krotko opisujesz jaki efekt Cie interesuje – przywrócenie stanu oryginalnego czy tez puszczenie wodzy fantazji….. W krótkim czasie wysyłamy Tobie orientacyjna wycenę, jeśli Tobie odpowiada, umawiamy się na dobranie odpowiednich tkanin i realizujemy projekt Twojego wymarzonego mebla!

To jest prostsze niż myślisz! Wysyłasz do nas mailem, mmsem lub na Facebooku zdjęcie inspiracje bądź odręczny szkic wymarzonego mebla. Oceniamy możliwości techniczne konstrukcji i proponujemy najlepsze rozwiązania. Jeśli przygotowana wstępna wycena Tobie odpowiada umawiamy się na spotkanie by dogadać szczegóły wykończenia oraz wybrać odpowiednie tkaniny.

Telefon

+48 782 451 773

Adres

89-200 Szubin, ul. Sędziwoja Pałuki 23

E-mail:

info@reprojektownia.pl

NASZA LOKALIZACJA