Projekty - realizacje

PROJEKT MARFINA 2020

Projekt hotelu składający się z przebudowy części wspólnej, pomieszczeń takich jak recepcja, restauracja oraz taras. Inspiracją do projektu była piękna nadmorska lokalizacja oraz bardzo rodzinne podejście właścieli do prowadzenia hotelu. Naszym celem było stworzenie przestrzeni swobodnej, gdzie strefy się przenikają a hotelowi goście czują się jak w domu.

Projekt Vilamarí 2020

Projekt, którego realizacja była baaardzo długim procesem. Mieszkanie, w stanie dramatycznym, niezamieszkałe od 50 lat, w starej kamienicy w sercu Eixample, dzielnicy Barcelony, trafiło pod nasze skrzydła by je pięknie odnowić.
Osobiście uważam, że z powodzeniem ruderę udało nam się zmienić w przepiękny i bardzo funkcjonalny apartament.
Poniżej prezentuje zdjęcia kuchni, minimalistycznej lecz z zachowanymi detalami retro. Podłoga to kultowe i charakterystyczne dla okresu secesji w Barcelonie betonowe płytki tzw. hydraulicos. Nawiązują do historii kamienicy a jednocześnie są podstawą tego eklektycznego wnętrza. Nowoczesna kuchnia, dopełniona minimalnistcznym oświetleniem, skontrastowana krzesłami retro z lat 60-tych, odzwierciedlają artystyczny klimat miasta.

Aparament PorTa Coeli - romantico

Globalny projekt wnętrza oraz mebli w apartamentach turystycznych w Castelldefels. Koncept utrzymany w romantycznym klimacie eklektycznym. Minimalistyczne wnętrze mocno ocieplone retro dodatkami wykonanymi w naszej pracowni. Projekt i nadzór Klaudia Stróżyńska. Wykonanie łóżko, fotele oraz dekoracje okienne – Reprojektownia.

Apartamenty CASTELLDEFELS 2018

Projekt 6 apartamentów turystycznych w Castelldefels. Projekt inspirowany śródziemnomorską kolorystyką błękitów, turkusów i bieli, ocieplona naturalnym drewnem. Projekt i nadzór Klaudia Stróżyńska. Elementy tekstylne oraz tapicerowane zostały wykonane w naszej pracowni.

Apartamenty CasteLldefels 2019

Projekt wnętrza 4 apartamentów turystycznych z przeznaczeniem dla rodzin z dziećmi. Koncept utrzymany w energetycznej kolorystyce i świeżym klimacie. Dominująca zieleń, wzorzyste tapety skontrastowane z czarnymi i łososiowymi dodatkami oraz meble w klimacie retro stworzyły wnętrze z nutą pop-art. Projekt i nadzór Klaudia Stróżyńska.

Dom wakacyjny- EmpordÁ

Projekt zrealizowany we współpracy z Suite Vintage.

Gabinet dentystyczny- BYDGOSZCZ

Panele tapicerowane powstały na podstawie projektu architekta wnętrz Marty Minkiewicz.

MIeszkanie- Barcelona

Mieliśmy wielką przyjemność wykonać zagłówki według projektu Noe Prades.

Mieszkanie prywatne- Barcelona

Fotele gostycyńskich mebli oraz krzesła proj. R. Halasa po renowacji w naszej pracowni, stały się częścią tego pięknego wnętrza.

Szkoła Muzyczna- Bydgoszcz

Projekt paneli tapicerowanych zrealizowany we współpracy z Marta Minkiewicz.

Conti HAIR SALON- Barcelona

Fotele model 366 proj. Chierowskiego, jako element wyposażenia salonu fryzjerskiego w Barcelonie.

Mieszkanie prywatne- Sant Cugat

We współpracy ze studiem architektury Una*de*Tres wyposażyliśmy piękny apartament w dwa fotele proj. Chierowskiego oraz komplet naszych puf.

Optyk- Barcelona

Realizacja powstała we współpracy ze studiem architektury Una*de*Tres.

Prywatny apartament- Barcelona

Dwie ikony designu, projektu J. Halabala odnowione przez nas dodają uroku i klasy wnętrzu pełnemu sztuki.

MY W PRASIE

Nasz najnowszy projekt sofy EMPORDÁ zyskał uznanie dyrektorki magazynu INTERIORES, zostaliśmy opublikowani na lamach hiszpańskiego czasopisma.
Rok wcześniej nasz showroom został wyróżniony jako sklep w Barcelonie warty odwiedzenia.