PROJEKTOWANIE W HISZPANII

PROJEKTOWANIE W HISZPANII

REprojektownia otworzyła swój pierwszy showroom . Jest to wyjątkowy sklep, zlokalizowany w sercu Barcelony, w dzielnicy Eixample. Stworzyliśmy miejsce oryginalne, pełne inspiracji dla miłośników niepowtarzalnych mebli . Z dumą prezentujemy tutaj najlepsze egzemplarze polskiego designu minionych lat. Większość stanowią fotele odrestaurowane przez nas tak, aby subtelnie wpasować się we współczesne wnętrza. Całości dopełniają stoliki, lampy, stoły, dywany i krzesła innych polskich projektantów .

We face different minor and major malfunctions everyday. Not everyone can fix it all on their own, some professional help is needed. Interior provides with a wide range of home maintenance to help people make their lives easier. Interior experts will replace broken tiles, install new shower doors, do attic insulation, mold preventions, do garage door opener installation, garage floor coating, deck and fence maintenance, gutter maintenance and many other.

Od 2015 roku prężnie działamy na rynku hiszpańskim. Początkowo współpraca z Barceloną głównie opierała się na exporcie mebli naszej produkcji i sprzedażą za pośrednictwem zaprzyjaźnionych sklepów. Zaufały nam m.in takie marki jak @noeprades, @lauramascunan, @degloriaengloria @gancedo, @abelux ,  Z biegiem czasu rozszerzyliśmy zakres naszych usług i podjęliśmy współpracę z sektorem hotelarskim. Obecnie z powodzeniem projektujemy wnętrza nadmorskich apartamentów wyposażając je kompleskowo w meble naszej produkcji oraz innych polskich marek.

Dzięki doświadczeniu jakie udało nam się zdobyć przez ostatnie 7 lat z zakresu wspólpracy z hiszpańskimi fachowcami, koordynacją transportu i biegłemu językowi hiszpańskiemu proces projektowania, demolki,  wykończenia oraz wyposażenia wnętrza jest dla nas pestką :). Jeśli zakupiłeś nieruchomość na użytek własny lub z myślą o wynajmie i nie masz pojęcia od czego zacząć remont- zadzwoń do mnie a ja z przyjemnością pomogę 🙂

 

PROJEKT CASTELLMAR 2022

Ubiegloroczny projekt obejmował redekorację 10 apartamentów turystycznych w Castelldefels w Hiszpanii. Tym razem obyło się bez demolki, skupiliśmy się na wymianie mebli w jadalniach, zagłówków w sypialniach oraz wszystkich tekstyliów tj. firany, zasłony, poduszki oraz narzuty.

Projekt MARFINA 2023

Aktualnie pracujemy nad projektem 5 apartamentów turystycznych. Koncepcja w głównej mierze oparta jest na stylu jaki wypracowaliśmy w recepcji i restauracji głównej hotelu Marfina w roku 2020.

Dominowały będa kolory ziemi i wody tj, beż, biel, niebieski, plus zostaną nieco ożywione kolorem koralowym. Czeka nas wyburzanie kilku ścianek, powiększanie otworów okiennych, wymiana podłóg oraz oczywiście zaprojektowanie i wykonanie wszystkich mebli, tekstyliów i dodatków 🙂 Remont rusza w listopadzie:)

PROJEKT MARFINA 2020

Projekt hotelu składający się z przebudowy części wspólnej, pomieszczeń takich jak recepcja, restauracja oraz taras. Inspiracją do projektu była piękna nadmorska lokalizacja oraz bardzo rodzinne podejście właścieli do prowadzenia hotelu. Naszym celem było stworzenie przestrzeni swobodnej, gdzie strefy się przenikają a hotelowi goście czują się jak w domu.

Projekt Vilamarí 2020

Projekt, którego realizacja była baaardzo długim procesem. Mieszkanie, w stanie dramatycznym, niezamieszkałe od 50 lat, w starej kamienicy w sercu Eixample, dzielnicy Barcelony, trafiło pod nasze skrzydła by je pięknie odnowić.
Osobiście uważam, że z powodzeniem ruderę udało nam się zmienić w przepiękny i bardzo funkcjonalny apartament.
Poniżej prezentuje zdjęcia kuchni, minimalistycznej lecz z zachowanymi detalami retro. Podłoga to kultowe i charakterystyczne dla okresu secesji w Barcelonie betonowe płytki tzw. hydraulicos. Nawiązują do historii kamienicy a jednocześnie są podstawą tego eklektycznego wnętrza. Nowoczesna kuchnia, dopełniona minimalnistcznym oświetleniem, skontrastowana krzesłami retro z lat 60-tych, odzwierciedlają artystyczny klimat miasta.

Aparament PorTa Coeli - romantico

Globalny projekt wnętrza oraz mebli w apartamentach turystycznych w Castelldefels. Koncept utrzymany w romantycznym klimacie eklektycznym. Minimalistyczne wnętrze mocno ocieplone retro dodatkami wykonanymi w naszej pracowni. Projekt i nadzór Klaudia Stróżyńska. Wykonanie łóżko, fotele oraz dekoracje okienne – Reprojektownia.

Apartamenty CASTELLDEFELS 2018

Projekt 6 apartamentów turystycznych w Castelldefels. Projekt inspirowany śródziemnomorską kolorystyką błękitów, turkusów i bieli, ocieplona naturalnym drewnem. Projekt i nadzór Klaudia Stróżyńska. Elementy tekstylne oraz tapicerowane zostały wykonane w naszej pracowni.

Apartamenty CasteLldefels 2019

Projekt wnętrza 4 apartamentów turystycznych z przeznaczeniem dla rodzin z dziećmi. Koncept utrzymany w energetycznej kolorystyce i świeżym klimacie. Dominująca zieleń, wzorzyste tapety skontrastowane z czarnymi i łososiowymi dodatkami oraz meble w klimacie retro stworzyły wnętrze z nutą pop-art. Projekt i nadzór Klaudia Stróżyńska.

Dom wakacyjny- EmpordÁ

Projekt zrealizowany we współpracy z Suite Vintage.

Mieszkanie prywatne- Barcelona

Fotele gostycyńskich mebli oraz krzesła proj. R. Halasa po renowacji w naszej pracowni, stały się częścią tego pięknego wnętrza.

MIESZKANIE W BARCELONIE

Mięliśmy wielką przyjemność wyprodukować panele tapicerowane wg projektu Noe Prades.

Conti HAIR SALON- Barcelona

Fotele model 366 proj. Chierowskiego, jako element wyposażenia salonu fryzjerskiego w Barcelonie.

Mieszkanie prywatne- Sant Cugat

We współpracy ze studiem architektury Una*de*Tres wyposażyliśmy piękny apartament w dwa fotele proj. Chierowskiego oraz komplet naszych puf.

Optyk- Barcelona

Realizacja powstała we współpracy ze studiem architektury Una*de*Tres.

Prywatny apartament- Barcelona

Dwie ikony designu, projektu J. Halabala odnowione przez nas dodają uroku i klasy wnętrzu pełnemu sztuki.

MY W PRASIE

Nasz najnowszy projekt sofy EMPORDÁ zyskał uznanie dyrektorki magazynu INTERIORES, zostaliśmy opublikowani na lamach hiszpańskiego czasopisma.
Rok wcześniej nasz showroom został wyróżniony jako sklep w Barcelonie warty odwiedzenia.

SKLEP ONLINE